Loading...
O nás2020-10-07T13:34:28+02:00
Jana Ferencová - senior konzultant | Feiso.sk

Som Jana Ferencová

konateľka a senior konzultant spoločnosti Feiso

Certifikácia ISO a ďalších noriem, HACCP či zavedenie GDPR nemusí byť zložité, práve naopak. Svojim klientom ponúkam efektívne riešenia, nápady a komplexný pohľad na ich súčasnú situáciu. Na tomto staviam.

Nie sú to len slová, naše štatistiky hovoria jednoducho a jasne. Trvalá udržateľnosť je pre mňa a firmy, ktorým odovzdávam svoje znalosti, kľúčová.

Moja aktívna prax certifikovanej audítorky noriem ISO, IFS, BRC, FSSC , HACCP a iných potravinárskych štandardov je podporená viacročnými skúsenosťami v oblasti poradenstva v spoločnostiach zameraných na výrobu, služby a obchod.

Milujem možnosti, ktoré sa ponúkajú cez zavedenie komplexného manažérstva kvality v podobe uľahčenia koordinácie procesov. Vybudovala som si vlastný systém zavádzania noriem a ďalšej legislatívy. V jednoduchosti vidím tie pravé riešenia.

Aktívne sa venujem lektorskej činnosti v danej oblasti, vediem manažérske kurzy noriem ISO, IFS, BRC a ďalších vrátane legislatívy pre klientov a certifikačné orgány v SR a EU.

Som Zuzana Ferencová

senior konzultant spoločnosti Feiso

Pôsobím 17 rokov ako terapeutka, mentorka a kouč. Prispievam do časopisov a som autorka knihy Okno do duše.

Otvorenými dialógmi vám pomôžem kráčať cestou sebarozvoja, ktorá vás priblíži k pozitívnym cieľom.

Moje skúsenosti ma viedli cestami sebaspoznávania a pomocou efektívnych techník NLP, EFT, terapií a zodpovedania kritických otázok, vám pomáham viac sa priblížiť samému sebe, viac počúvať svoje vnútro a pracovať s intuíciou, ktorá je krásnou „strelkou kompasu“ vedúcou nádherným životom.

Pomocou intuitívneho koučingu učím správne pomenovať nielen výzvy, ale aj ciele a tiež emócie a ich zdroje. Zároveň sa naučíte sám si zadefinovať ciele tak, aby boli v súlade sny a vaše predstavy.

Uvoľnením pomyselného „štupľa na fľaši“ s názvom emočné ublíženie, vám efektívne pomôžem správne podchytiť vlastné pocity a s nimi súvisiace situácie, pochopiť svojich zamestnancov, ale aj svojich blízkych.

Zuzana Ferencová - senior konzultant | Feiso.sk

Audity a poradenské služby sme realizovali v popredných slovenských firmách

Mám záujem
close slider